LeBron: "MJ ve Kobe Gibi Oyuncularla Adımın Anılması, Olağanüstü"

Los Angeles Lakers'ın efsane oyucusu LeBron James, NBA tarihi sayı rekorlarında Kobe Bryant'ı geçmeye 18 sayı kalmış olması hakkında konuştu.

LeBron:

LeBron: "MJ ve Kobe Gibi Oyuncularla Adımın Anılması, Olağanüstü"

Los Angeles Lakers'ın starı LeBron James, NBA tarihi sayı rekorlarında Kobe Bryant'ı arkada bırakmasına 18 sayı kalmış olmasından bahsetti.

LeBron, listede Kobe'yi ardında bırakmasına yalnızca 18 sayı uzakta ve Bryant'ın 20 yıldır giydiği aynı Lakers formasını giymesinin 'olağanüstü bir duygu' olduğunu söylüyor.

LeBron James'in açıklamaları şu şekilde:

"Bunlara yaklaştıkça özel bir şey düşünmem. Ben sadece oyunumu oynarım ve doğal bir şekilde gelmesini isterim. Ama her ne zaman büyük oyuncularla adım geçse, mesela bu yıl adım Michael Jordan'la geçti, asist rekorunda Isiah Thomas'la geçti, şimdi de Kobe Bryant'la geçiyor - ki kendisi çocukken kesinlikle örnek aldığım biridir, liseden NBA'e direk giden biri olduğu için. Sırf bu yönüyle ilham vericiydi zaten. Şimdi de onun 20 yıl giydiği aynı formayı giymek, bu denli tarihi bir organizasyonda oynamak ve 8 ile 24 numaralarını çocukluğumda ve kariyerimde izlemiş olmak, gerçeküstü bir his."

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz