Konyaspor on numara transferi için Fenerbahçe'den Aatıf'ı düşünürken, bir yandan da forvet hattını güçlendirmek için Moussa Sow ile de görüşüyor. Kısa bir zaman sayılabilecek bir vakitte iki kupa birden kazanrak adeta tarih yazan Atiker Konyaspor, yeni sezonda hedef büyülttü.

AATIF TRANSFERİ AĞIRLIK KAZANDI

Ligin başlamasına az bir zaman kala Yeşil- Beyazlı ekipte transfer çalışmalarına ağırlık verildi. Foorvet hattına yapmak istediği iki transferde isimler belirlendi. İç Anadolu ekibinin transfer listesinin en tepesinde Fenerbahçe' nin Faslı yıldızı Aatif bulunmakta.

Hazırlık maçlarında teknik patron Aykut Kocaman' dan istediği kadar forma şansı bulamayan oyuncunun aldığı teklifleri gözden geçirmeye başladığı kulislerde konuşulurken Konyaspor' un da bu transferde son derece istekli olduğu ifade edildi. Fenerbahçe' den bu konuda onay alan Konyalı yöneticiler, Aatif ile önümüzdeki günlerde bir araya gelip transfere nokta konması bekleniyor.

SOW İKNA EDİLMEYE ÇALIŞILIYOR

Konyaspor' da forvet transferi adına de çabalar sürüyor. Listedeki bir diğer isim Sow. Konyaspor, Senegalli oyuncunun transfer edilmesi için çabalarına devam ediyor. Fakat Sow Türkiye' de oynayacaksam bu takım sadece ve sadece Fenerbahçe olur açıklamları yapmakta.