Konyaspor'da Teknik Direktör Aykut Kocaman'a yönelik yapılan uyarı niteliğindeki açıklamanın ardından gerilen yönetim-teknik heyet ilişkileri camianın gündeminden hiç düşmedi.

Sezon sonunda sözleşmesindeki opsiyonu iptal edip ayrılma ihtimali bulunan, Fenerbahçe'yle anlaştığı yüksek sesle konuşulan Kocaman'ın gitmesini göz önünde bulunduran yönetim geniş çaplı bir liste hazırladı.

Fanatik'in haberine göre; Konyaspor'la kısa süre içerisinde şampiyonluk sevinci yaşayarak tarihe adını yazdırmak isteyen Başkan Ahmet Şan'ın listesinde taraftarı heyecanlandıracak en flaş isim ise Mircea Lucescu...

Son yıllarda 3 büyüklerin büyük uğraş vermesine rağmen getiremediği Rumen efsane, sezon başında Zenit'e gitmişti. Otoritelerce Türkiye'ye dönmesine hayal gözüyle bakılsa da Ahmet Şan, bu konuda da şansını denemek istiyor.

Ukrayna Milli Takımı'nın hocalığını yapan efsane forvet Shevchenko da listedeki flaş isimlerden bir tanesi.

DUPRAZ LİSTEBAŞI

Menacerler aracılığıyla daha önce de Konyaspor Yönetimi'ne sunulan Fransız ekibi Touluse'un hocası Pascal Dupraz, Kocaman'ın ayrılması halinde listenin en başındaki isim. 54 yaşındaki hoca, daha önce yalnızca Evian'da çalıştı, başarıya aç bir teknik adam. Kaynak:ajansspor