İngiliz Daily Express gazetesinin gerçekleştirdiği habere göre Arsenal, Sarı Lacivertli takımda forma giyen Simon Kjaer’e talip oldu. Başarılı defans oyuncusu için Arsenal’in 12 Milyon Euro teklifte bulunduğu belirtildi.

KJAER İÇİN 3 KULÜP DEVREDE

Geçen sene savunmada büyük sorunlar yaşayan Arsenal, bu sezon aynı hataya düşmek istemiyor. Daily Star, Kjaer için sadece Arsenal değil aynı zamanda İtalyan kulüpleri olan Milan ve İnter’inde olduğunu belirtti.

ARSENAL’IN TEKLİFİNE SICAK BAKIYOR

Arsnenal’ın teklifine sıcak bakan Simon Kjaer’in yerine Barcelona'da forma giyen Jeremy Mathieu'yünün gelebileceği belirtiliyor.

Spor Toto Süper Lig'de bu sezonu 3 bitiren Fenerbahçe transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Orta saha bölgesi için Lyon'da oynayan Valbuena'yı renklerine bağlayan Kanarya bu oyuncuyu İstanbul'a getirdi. 

Kaleci transferi içinde kolları sıvayan yönetim Malaga'nın deneyimli kalecisi Kameni ile anlaştı. Böylece sezon sonu takımdan ayrılan Fabiano'nun da yeri dolmuş oldu. 

Son olarak Abounakar ile ilgilenen Kanarya'nın kısa bir zaman içinde bu transfer içinde yoğun mesai harcaması bekleniyor. Eğer oyuncunun kulübü Porto ile anlaşılırsa bu transfer gerçekleşecek.