Kayserispor'da Erol Bedir'den Vefa Çağrısı!

Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, sarı-kırmızılı kulübe gönül verenleri, ekonomik sıkıntıları çözmek amacıyla "Şimdi Vefa Zamanı" sloganıyla başlattıkları yardım kampanyasına destek olmaya davet etti.

Kayserispor'dan Vefa Çağrısı!

Bedir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kayserispor Vakfı'nın başvurusu üzerine Vali Şehmus Günaydın imzasıyla "Şimdi Vefa Zamanı" sloganıyla Kadir Has Kongre Merkezi'nde bu akşam yardım kampanyası başlatacaklarını söyledi.

"Gece için bir takım kategoriler oluşturduk. SMS kampanyasında 3830'a SMS atıldığı zaman 10 lira katkı sağlamış oluyorsunuz. Ayrıca banka hesap numaralarımız aracılığıyla destek olunabilecek. Biraz daha görsel amaçlı yaptığımız kampanyada ise arkasında 1966, 5038, 1038, 2038 yazan formalar olacak. Bu formalar temsili olacak

Kayserispor'u seven bir kişi aradığında 'ben o 1038 numaralı formayı almak istiyorum' dediğinde biz onu canlı yayında konuk edeceğiz. O 1038 numaralı formanın birini o kişiye ayıracağız. Ertesi gün ilgililer tarafından forma teslim edildiğinde karşılığında 100 bin lira almış olacağız. Temsili formaların bir tanesini 100 lira olarak belirledik. Yani SMS, banka, forma satışı ile katkı sağlayacağız. Bunu 2,5 saat Beyaz TV, 4 saat civarında da TGRT Avrupa televizyonu canlı yayınlayacak. Canlı telefon bağlantılarıyla bu işi devam ettireceğiz."

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR