Kayserispor’un Başkanı olan Erol Bedir, Galatasaray’dan ayrılan Sabri Sarıoğlu ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Bedir, Sabri Sarıoğlu’na kapılarının her zaman açık olduğunu dile getirdi.

SABRİ İLE TEMASA GEÇTİK

Kayserispor Başkanı Erol Bedir sözlerinin devamında şu ifadelerde bulundu: ''Galatasaray deneyimli sağ bek oyuncuları Sabri Sarıoğlu ile sözleşmelerini uzatmayacağını açıklayınca biz kaptanımız Umut Bulut ile kendisiyle temasa geçtik. Sabri SArıoğğlu’na geçmiş olsun dilekleri ve futbola devam etmek için kapılarımızın açık olduğunu söyledik. Sabri Sarıoğlu’da bu teklifimizden mutlu oldu. Biz şuan Sabri ile ilgili net bir transfer görüşmesi yapmadık’’ dedi.

Diğeer yandan Sabri Sarıoğlu eski takımı Galatasaray'a karşı sitem etti. SAbri Sarıoğlu 2 sene daha takımda oynamak istediğini ancak bunun gerçekleşmediğini dile getirdi. 

Bu arada Galatasaray transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Aslan ilk etapta Gomis ve Belhanda gibi isimlerle anlaşmaya vardı. Galatasaray bu transferleri kısa zaman için İstanbul'a getirip imza attırması bekleniyor. Aslan önümüzdeki sezon şampiyon olmak için transfer çalışmalarına ara vermeden devam edeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.