Amerika Birleşik Devlet'li kafes dövüşçüsü Roy Nelson'ın karşısında kimse duramıyor.

Karşısına çıkan rakiplerini tek tek nakavt ve gösterdiği bu performansla seyredenleri hayrete düşüren Nelson'ın en büyük özelliği sert yumruklar atması.

KASLI DEĞİL GÖBEKLİ BOKSÖR!

Diğer dövüşçülerin aksine göbekli yapısıyla dikkat çeken Nelson, yaptığı nakavtlarla rakiplerinin korkulu rüyası oldu.

Öte yandan Almanya'nın Hamburg şehirinde, 22 Haziran gününden sonra ulaşılamayan 22 yaşındaki boksör Tunahan Keser'in cesedi bulundu.

Tunahan Keser'in cesedi, bir kamyon şoförü tarafından A7 otoyoluna çevrelerinde ormanlık alanda bulundu. Tunahan Keser'in babası Cemil Keser'in,çocuğunun cesedini teşhis ettiği bildirildi. Annesi Hediye Keser oğlunun bahis oynatıcıları tarafından kaçırılmış olabileceği iddiasını ortaya atmıştı. Polisin olayla ilgili soruşturması kapsamlı sürüyor.

NASIL KAYBOLDU?

Tunahan Keser, 23 Haziran günü Hamburg'da ringe çıkacaktı. Ancak günler kala maç iptal edildi. 23 Haziran günü saat 00.30 sıralarında ise, eski Avrupa Şampiyonu ve Tunahan Keser'in antrenörü Khoren Gevor (37) kimliği belirsiz bir kişi tarafından bacağından vuruldu.

Bu olaydan 17-18 saat sonra, Kollau Caddesi'ndeki iş yerinden çıkan Tunahan Keser hiçbir iz bırakmadan kayboldğu ortaya çıktı. Hamburg polisinin verdiği bilgilere göre, Tunahan Keser, Kollau caddesinde en son saat 17.30 sularında görüldü. Tunahan Keser'in Kollau Caddesi'nde yer alan otomobilinde polisin yaptığı incelemede bir ize rastlanılmadı. Hem polis hem de ailesi bir aydır Keser'in bulmak için yoğun çabalar gösteriyordu.Ebevenyler çocuklarının cesedini görünce sinir krizi geçirdi.