Habertürk gazetesinin yapmış olduğu haberde, en başta Domagoj Vida olmak üzere Rami ve Thomas Vermaelen’i de gündemine sokan Kara Kartal son olarak Subotic'i de bu listeye dahil etti. 

Geçen sezon Köln’de kiralık olarak forma giyen ve Borussia Dortmund’a geri dönen 29 yaşındaki defans oyuncusunu teknik hoca Şenol Güneş’in de istediği ortaya çıktı.  

PEPE YERİNE SUBOTİC GELİYOR

Stoper bölgesinde hem sağ hem de solda görev alabilen Sırp defans oyuncusu Siyah Beyazlı takıma gelmek istediğini aracılar ile bildirdi. Subotic'ten olumlu yanıt gelince aceleci olmak istemeyen Kara Kartal Pepe'nin gerçekleştireceği son karara göre bir hamlede bulunacak. Pepe Beşiktaş'a eğer gelmiyorum cevabını verirse Kara Kartal Rami ve Subotic gibi isimlere yönelecek.

Portekizli yıldız futbolcu Pepe ile yakından ilgilenen Paris Saint-Germain'in bu transferi yapacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. 

Diğer yandan Siyah Beyazlı takımda Aboubakar transferi çıkmaza girdi. Porto'nun yeni teknik adamı Aboubakar'ı takımda tutacaklarını ve bu sene kiralamayacaklarını açıkladı. Bu gelişmeler üzerine Kartal rotayı başka forvet transferleri üzerine çevirdi.