Bu sezon Spor Toto Süper Lig’de şampiyon olan Kara Kartal üst üste 2.kez şampiyon olma başarısını yakaladı. Siyah Beyazlı takım orta saha bölgesinde oynayan Atiba’ya alternatif olarak Osmanlıspor’da top oynayan Musa Çağıran ismini transfer etmek gündemine aldı.

PARA ARTI TAKAS FORMÜLÜ DENENECEK

Musa Çağıran’ın tüm sezon boyunca yaptığı maçları takip ettiren Siyah Beyazlı idareciler, bu transferin gerçekleşmesi için para ve takas formülünü devreye sokabileceği söyleniyor.

TAKAS YAPILABİLECEK FUTBOLCULAR

Kanadalı futbolcu Atiba’nın yerine aranan isim için Siyah Beyazlı yönetim aceleci davranmıyor. Siyah Beyazlı oyuncular olan Mustafa Pektemek, Araz Özbiliz, Velik Kavlak gibi isimlerden birinin Musa Çağıran transferinde takas olarak kullanılabileceği belirtiliyor.

Öte yandan Kara Kartal transfer konusunda aceleci davranmıyor. Siyah Beyazlı takım önümüzdeki dönemde iddialı bir kadro oluşturarak Süper Lig'de tekrardan şampiyon olmak istiyor. Bu kapsamda Talisca ve Caner gibi futbolcuları önümüzdeki dönemde takımda tutan Kartal kanat transferi için atağa geçti. 

Fenerbahçe'de kiralık olarak top oynayan ve gösterdiği futbol oyunu ile birçok kişinin gözüne giren Lens için devreye geçildi.