Bu sezon Süper Lig’de şampiyon olan Kara Kartal transfer çalışmalarına şimdiden başladı. Siyah Beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman daha önceden yapmış olduğu açıklamada en az 3 tane oyuncu transfer edileceğini söylemişti.

KARTAL VİDA'YI TRANSFER ETMEK İSTİYOR

Siyah Beyazlı takım Zagreb’de oynayan Vida ile yakından ilgileniyor. Kara Kartal’ın transfer komitesinden Umut Güner 27 yaşındaki stoperin transferi için kulübü Kiev ile görüşecek. Kara Kartal Vida için 3 Milyon Euro ve kaleci Denys Boyko teklifinde bulunacak.

Siyah Beyazlı takımın eski hocası Bilic’te Hırvat Milli Takımı’ndan eski öğrencisi olan Vida’ya Beşiktaş’a düşünmeden git mesajını verdi. Bu transferin önümüzdeki günlerde net bir şekilde belli olması bekleniyor.

Öte yandan Siyah Beyazlı takım Fenerbahçe'de kiralık olarak oynayan Jeremain Lens içinde devreye girdi. Bu sene kiralık olarak oynadığı Fenerbahçe forması ile başarılı bir grafik çizen Lens'in önümüzdeki dönemde Türkiye'de oynaması bekleniyor. 

Hollandalı yıldız futbolcu için Beşiktaş ve Fenerbahçe'ninm devrede olduğuı kısa bir zaman içerisinde bu transferin netleşeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.