Önümüzdeki sezon güçlü bir kadro yapısı oluşturmak isteyen Beşiktaş, transfer çalışmalarına hız verdi. Siyah-Beyazlılar, transfer için istediği oyuncuyu İtalyan’nın İnter takımında buldu. İnter’in Şilili oyuncusu Gary Medel’i transfer listesine ekleyen Kara Kartal bu transfer için yoğun mesai içerisine girdi.

GÜNDEMDE MEDEV VAR

İtalya basınında ortaya çıkan haberde 29 yaşındaki futbolcu için Siyah Beyazlı takımın İnter ile ilk teması oluşturduğu ve pazarlıkların başladığı söylendi. Ön libero bölgesinde oynayan tecrübeli oyuncu, geçen sezon birçok karşılaşmada stoper bölgesinde görev almıştı. Futbol’da çift yönlü oynayabilmesi Siyah Beyazlı takım için büyük bir avantaj ifade ediyor.

İSTİKRARLI BİR PERFORMAS SERGİLİYOR

Futbol hayatından daha önce İspanya ve İngiltere’de gibi ülkelerde top oynayan oyuncu s olarak İnter takımına geldi. Medev saha içinde hırçın ve inatçı tavırları ile göze batıyor. Fazla sarı kart görmesinden dolayı oyuncuya Pitbull lakabı verildi. Bu dönem göstermiş olduğu istikrarlı performans ile Kartal’ın gözüne giren Medev için transfer temasında bulunulacak.

Kara Kartal Medev'i transfer etmek için önümüzdeki günlerde temasa geçecek.