Marcelo'nun Lyon'a transfer olma ihtimaline karşı defans bölgesi için transfer arayışına giren Kartal birçok isim gündemine aldı. Kara Kartal Marcelo’nun her an transfer olma durumunu düşünerek transfer çalışmalarını başlattı.

KARTAL PEPE TRANSFERİ İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI

Brezilyalı defans oyuncusu Marcelo'nun takımdan ayrılması halinde Kartal sözleşmesi biten Pepe ile görüşemeye başlayacak.

Ajansspor'un almış olduğu bilgiye göre; Siyah Beyazlı takım, Real Madrid'deki sözleşmesi 30 Haziran'da sona erecek olan Portekizli defans oyuncusu Pepe ile görüşmelere şimdiden başladı. Real Madrid'deki sözleşmesini devam ettirmeyeceğini açıklayan Portekizli stoper için bonservis bedeli ödemeyecek olan Kara Kartal, ses getirecek transferi bitirmek için çalışmalara son hızıyla başladı.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım orta saha transferi için Jeremain Lens ismini gündemine aldı. Kara Kartal bu transfer için oyuncunun kulübü Sunderland ile temasa geçecek. Oyuncunun menajeri Lens'in Türkiye'de mutlu olduğu ve Süper Lig'de oynamak istediğini dile getirmişti. Bu gelişmeler üzerine çalışma başlatan Kartal, Lens'i transfer etmek için elindeki tüm imkanları harcayacak. Kartal maddi anlamda Sunderland ile anlaşırsa bu transfer gerçekleşecek.