İspanya'nın en büyük kulüplerinden olan Real Madrid ile anlaşması biten ve bonservisi elinde bulunduran Pepe için Siyah Beyazlı takımın transfer inadı son hızda devam ediyor. Beşiktaş, Portekizli defansa oyuncusuna son olarak menajeri Jorge Mendes aracılığı ile 2 senelik sözleşme için yıllık 3.5 milyon teklif etti. Kartal imza parası olarak da 2.5 milyon Euro verebileceğini açıkladı. Ancak Portekizli futbolcunun imza parası konusunda daha fazla bir rakam istediği iddia edildi. Konu ile ilgili edinilen bilgiye göre Pepe 5 Milyon Euro almak için Siyah Beyazlı yönetime bir talep iletti.  

KARTAL PEPE TRANSFERİ İÇİN ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

Sİyah Beyazlı takımın Başkan Fikret Orman transfer konusunda orta yolu bulmak için çalışmalara başladı. Konfederasyon Kupası’nda Portekiz’in kadrosunda yer alan yıldız futbolcu Pepe’nin, yarı finalde Şili’ye yenilmelerinden sonra transfer konusuna yöneldi. 34 yaşındaki stoper oyuncusunun arkadaşı olan Ricardo Quaresma’da bu transfer için devreye girdiği öğrenildi.  

PEPE'YE İSTANBUL VE BEŞİKTAŞ HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ

Beşiktaş'ın futbolcusu olan Quaresma, Portekiz Milli takımından takım arkadaşı olan Pepe’yi ikna etmek için çalışmalara başladı.  Quaresma, Pepe'ye İstanbul ve Beşiktaş takımının güzelliklerden bahsederek Türkiye'ye gelmesi gerektiğini söyledi.