Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’nde güçlü bir kadro kurmak isteyen Siyah Beyazlılar golcü transferi yapmak için atağa geçti. Kara Kartal forvet bölgesine dünyaca ünlü oyuncu Carlos Bacca’yı almak istiyor. Siyah Beyazlılar İtalyan takımı Milan ile her şartta anlaştığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

BACCA ŞAMPİYONLAR LİGİNDE OYNAMAK İSTİYOR

Carlos Bacca konusunda Beşiktaş’ın eli bir hayli çok güçlü. Daha önce Çin kulüplerinden teklif alan yıldız oyuncunun menajeri gelen tekliflere şu yanıtı vermişti: ''Biz gelen teklifleri değerlendirmeye alıyoruz. Ancak Şampiyonlar Ligi’nde oynayan bir takımla anlaşacağız’’ mesajını vermişti. Bu söylemlerden sonra Siyah Beyazlı takım transfer için harekete geçti. 

ÖNÜMÜZDEKİ SENE BAŞKA TAKIMDA OLACAK

2015 yılında İspanyol takımı Sevilla’dan, İtalyan takımı Milan’a 30 milyon Euro karşılığında transfer olan Carlos Bacca önümüzdeki sezon başka bir takımda olacak. Bacca’nın Avrupa ve Çin takımlarından ciddi teklif aldığı biliniyor. Ancak oyuncunun ilk şartı Şampiyonlar Ligi ve mutlu olabileceği bir yerde futbol hayatını sürdürmek. Milan’ın forvet bölgesine yeni transferler yapması Carlos Bacca’nın takımdan ayrılmasının bir nedeni olarak bakılıyor.