Siyah Beyazlı takım transferde önceliğini forvet bölgesine verdi. Porto'nun futbolcusu Aboubakar hakkında olumlu bir yanıt alamayan Kara Kartal bu transfeden vazgeçme noktasına kadar geldi. Siyah Beyazlı takım Aboubakar yerine alternetif isimlere hızla yöneldi. 

TRANSFERDE SON SÖZÜ ŞENOL GÜNEŞ SÖYLECEK

Hem Siyah Beyazlı yönetimin istediği hemde menajerleri ile irtibata geçilen bir çok forvet oyuncusu bulunuyor. Ancak teknik direktör Şenol Güneş'in vereceği son talimat transfer için geçerli olacak.  

41 KARŞILAŞMADA 22 GOL ATTI

Siyah Beyazlı takım, Tigres'te forma giyen ve kulübü ile bir sene daha sözleşmesi olan Andre-Pierre Gignac üzerine yoğunlaştı. Tigres takımında geride kalan sezonda 41 karşılaşmada 22 gol atan Fransız oyuncu ile menajerler vasıtası ile irtibat kuruldu. Yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.  

Tigres ile uygun bonservis bedelinde anlaşmaya çalışan Kara Kartal istediği rakanmlarda anlaşırsa bu oyuncuyu transfer edecek.  

Öte yandan Siyah Beyazlı takım defans hattı için Sarı Kırmızılı takımında peşinde olduğu Adil Rami ismi ile ilgileniyor. Sevilla kulübü ile irtibata geçen Kartal istediği rakamlara anlaşmayı çekmek için yoğun mesai yapıyor.