Siyah Beyazlı takım önümüzdeki sezon 3 kulvarda mücadele verecek. Bu anlamda kadrosunu kuvvetlendirmek isteyen Kara Kartal harekete geçti. Siyah Beyazlı takım önceliğini defans ve forvet bölgesine verdi. Kara Kartal Aboubakar transferinde istediği sonuca ulaşmazken bu oyuncunun yerine alternatif olarak Paris Saint-Germain'de top oynayan  Jean-Christophe Bahebeck ismini gündemine taşıdı. 

PSG OYUNCUYU KARTAL'A KİRALAYABİLİR

Geçen sezon İtalyan ekibi Pescera’da kiralık olarak oynayan 24 yaşındaki oyuncunun, aynı formül ile Beşiktaş'a gelebileceği söyleniyor. Fransa basınında çıkan haberlere göre, futbolcunun son 3 sezonda başka takımlara kiralayan Paris Saint-Germain'in bu sene Siyah Beyazlı takıma bu oyuncuyu verebileceği söylendi. 

JEAN CHRİSTOPHE BAHEBECK İÇİN TEMASA GEÇİLECEK

Jean-Christophe Bahebeck geçen sezon İtalya takımı Pescara’da oynadığı 15 karşılaşmada 4 gol ve 1 asistlik performans sergilemişti. Jean Christophe Bahebeck, forvet hattının yanı sıra kanat bölgelerinde de görev yapabiliyor.  Kara Kartal Aboubakar'ın kulübü Porto'dan olumlu bir yanıt alamaz ise bu oyuncuyu kiralama yoluna gidecek. Fransız ekibi Paris Saint-Germain'in bu oyuncuyu Siyah Beyazlı takıma vermeye sıcak baktığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.