Kara Kartal forvet bölgesinde Vincent Aboubakar ile yola devam etmek istemiş ancak bu oyuncu için yapılan girişimler şimdiye kadar yetersiz kalmıştı. Aboubakar’da olumlu yanıt alamayan Kartal’ın başka forvet transferine göz çevirdiği ortaya çıktı.

HEDEFTE YILDIZ OYUNCULAR BELLİ OLDU

Siyah Beyazlı ekip İngiliz devi Arsenal’in golcü oyuncusu Olivier Giroud’ya göz dikti. Aboubakar transferinde bütçesel sorunlardan dolayı anlaşılamayınca Kartal dünyaca ünlü yıldızlara adeta göz dikti. Arsenal ile 2 sene daha anlaşması bulunan Olivier Giroud’yu Siyah Beyazlı takım iki seneliğine renklerine bağlamak istiyor. Bu kapsamda Arsenal’in transfer hamlelerini Beşiktaş yakından takip etmeye başladı.

TOLGAY ARSLAN İLE SÖZLEŞME UZATILDI

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım ismi İnter ve Napoli ile anılan Tolgay Arslan ile sözleşme uzattı. Tolgay Arslan ile 4 senelik sözleşme imzalayan Kara Kartal oyuncunun ücretini 1.6 Milyon Euro’dan 1.8 Milyon Euro’ya çıkardı. Ayrıca Anderson Talisca ve Caner Erkin gibi isimlerle de daha önce anlaşılmıştı. Talsica ile 1 yıl daha yola devam edilirken Caner'in bonservisi İtalyan klubü İnter'den alınmıştı.