Spor Toto Süper Lig bitmeden bir hafta şampiyonluğunu ilan eden Siyah Beyazlı takım transfer için zaman kaybetmeden harekete geçti. Beşiktaş’ta ilk amaç elde olan mevcut kadroyu çok bozmayarak bu oyuncuların ütüne ek takviyeler yapmak.

KARTAL TİTİ İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Stoper transferi için harekete geçen Kara Kartal Kasımpaşa’da top oynayan stoper oyuncu Titi için harekete geçti. Bonservisi eline olan oyuncu için atağa geçen Siyah Beyazlı yöneticiler teknik direktör Şenol Güneş’ten gelecek olan haberi bekliyor. Deneyimli teknik adam eğer bu transfere yeşil ışık yakarsa Titi’nin Siyah Beyazlı takıma gelmesi bekleniyor.

SİYAH BEYAZLI TAKIMDA İLK HEDEF DEFANS OYUNCUSU ALMAK

Lyon’dan teklif alan Marcelon’nun gitmesi halinde Kara Kartal’da defans bölgesinde bir boşluk açılacak. Daha öce Vida ve Mangala gibi yıldız isimlerle görüşen Kara Kartal bonservisi elinde olan Titi’yide gündemine aldı. Bu transferlerin kısa bir zaman içinde netliğe kavuşması bekleniyor.

Diğer yandan Beşiktaş kulübünün Başkanı Fikret Orman daha önce gerçekleştirdiği açıklamada: ''Stoper transferinde nokta atışı yapmayı planlıyoruz. Senelerdir bu konuda sıkıntı yaşamaktayız. Kariyerli bir ismin bize gelmesi bizim için çok önemlidir'' demişti.