Siyah Beyazlı takım Real Madrid ile sözleşmesi feshedilen Pepe’yi gündemine aldı. 10 senedir formasını giydiği Real Madrid ile sözleşmesi biten ve anlaşmayı yenilenmeyeceği açıklayan Pepe’nin sözleşmesi feshedilmişti. Bu gelişmeler üzerine Kara Kartal 34 yaşındaki deneyimli futbolcuyu gündemine aldı.

PEPE’NİN YILLIK ÜCRETİ SIKINTI OLUŞTURDU

Defans bölgesi için Vida ismi ile prensipte anlaşmaya varan Beşiktaş, Pepe'nin transferi için oyuncunun menajeri Ahmet Bulut'u görevlendirdi. Transfer çalışmaları ile ilgili açıklama yapan Ahmet Bulut ise Pepe için Lisbon'da görüşmelerin sürdüğünü ve Siyah Beyazlı takımın transfere çok yakın olduğunu dile getirdi.

34 yaşındaki Pepe'nin bonservisi elinde bulunuyor. Kara Kartal için tek sorun Pepe’nin yıllık ücreti. İki senelik anlaşma isteyen Pepe, senelik 5 milyon Euro’ya yakın bir para talep ediyor. Portekizli oyuncu ile masaya oturan Siyah Beyazlı takımın yöneticileri, bu parayı indirmek için çalışmalar yapıyor.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım Domagoj Vida transferinde sona yaklaştı. Hırvat futbolcu ve kulübü ile aradaki sorunları gideren Kartal artık gelecek olumlu yanıtı bekliyor. Bu transferin önümüzdeki hafta netlik kazanması bekleniyor.