Siyah Beyazlı takıma geldiği günden bu yana defans transferi yapılmasına ısrar eden Teknik hoca Şenol Güneş, yönetimle ile gerçekleştirdiği son toplantıda, nasıl bir defans istediğini bir kez daha yönetime bildirdi.
Siyah Beyazlı takımın Teknik Direktörü Şenol Güneş, Beşiktaş takımın hücum futbolu oynadığını ve topları kapan rakipleri ceza sahası dışında önleyebilecek bir defans olması gerektiğini açıkladı.

DEFANS SORUNU ÇÖZÜLMEYE ÇALIŞILACAK

Başarılı teknik hoca Şenol Güneş’in, istenilen oyuncunun getirilmemesi halinde Marcelo’nun satılmaması gerektiğini yönetime bizzat bildirdi. Siyah Beyazlı tım zaten Marcelo’nun yanına başka bir defans oyuncusu arandığı için, Brezilyalı oyuncunun yeni defans oyuncusu ile anlaşılmadan satılmasının riskli olduğunu belirten Şenol Güneş, defans bölgesindeki belirsizliğin Çin kampına kadar son bulması gerektiğini yönetime bildirdi.

TRANSFER LİSTESİ ORTAYA ÇIKTI

Kara Kartal defans bölgesi için Mangala, Vida ve Kasımpaşa’da oynayan Titi isimlerini gündeme aldı. Kara Kartal istediği stoperde bölgesinde anlaşmaya varmadan Marceloyu göndermeyi düşünmüyor.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım kısa bir zaman içerisinde yapmış olduğu transferleri açıklaması bekleniyor.