Spor Toto Süper Ligi şampiyon olarak bitiren Siyah Beyazlı takımdan ilk ayrılan futbolcu belli oldu.

Bu sezon yaşamış olduğu sakatlıklar nedeniyle forma şansı bulamayan ve istenileni veremeyen Luiz Rhodolfo, Brezilya’ya gitti.

RHODOLFO FLAMENGO’YA GİTTİ

Siyah Beyazlı takım, Brezilya kulübü Gremio'dan 3.300.000 Euro’ya aldığı Rhdolfo'yu 1.4 milyon Euro’ya Brezilya kulübü Flamengo'ya sattı.

ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM KADRODA DÜŞÜNÜLMÜYORDU

Beşiktaş geldiği ilk zamanlar iyi bir performans ortaya koyan ancak çapraz bağları koptuktan sonra yaklaşık 1.5 sene forma giyemeyen Rhodolfo, Şenol Güneş’inde önümüzdeki dönem kadroda düşünmediği için takımdan gönderildi.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım transfer çalışmalarına son hızla devam ediyor. Kara Kartal Sarı Lacivertli takımda geçen sene kiralık olarak oynayan Lens için devreye girdi. Oyuncunun kulübü Swansea ile görüşmeye hazırlanan Siyah Beyazlı takım yöneticileri bu transferi bitirmeye çalışacak. Eğer istenilen rakamlarda anlaşılırsa Siyah Beyazlı takım bu transferi kısa bir zaman içinde sonlandıracak. Ayrıca Kara Kartal'da kiralık olarak oynayan Aboubakar bilmecesi devam ediliyor. Başkan Fikret Orman bu oyuncu için futbolcunun kulübü Porto ile görüşecek.