Süper Lig’de 2 sezon üst üste şampiyon olan Siyah Beyazlı ekip önümüzdeki dönem transfer çalışmalarına hız verdi. Kara Kartal başta Avrupa arenası ve Süper Lig’de tekrardan başarılı olmak için dünyaca ünlü yıldızları kadrosuna katmaya çalışacak.

Bu sezon İspanyol takımı Atletico Madrid ile sözleşmesi bitecek olan Fernando Torres için Siyah Beyazlı takım devreye girdi. İspanyol takımı Atletico Madrid’in Torres’e yeni sözleşme teklifi yapmaması Siyah Beyazlı takımın elini güçlendirdi. Fernando Torres’e Beşiktaş’ın yanı sıra Meksika ve Çin’den de teklif olduğu belirtildi.

TORRES KARTAL’A ÇOK YAKIN

Siyah Beyazlı takımın önümüzdeki sene Avrupa Arenasında olması ve Şampiyonlar Ligi’ne direk katılması Fernando Torres için büyük bir etken. İspanyol Yıldız önümüzdeki senede Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istiyor. Bu yüzden dolayı Torres’e gelen Meksika ve Çin takımları teklifini oyuncunun kabul etmemesi bekleniyor.

Siyah Beyazlı takımın Şampiyonlar Ligi’ne direk katılması Torres transferinde elini güçlendiren en büyük koz olarak karşımıza çıkıyor. Bu yüzden dolayı başarılı golcü oyuncunun önümüzdeki sene Siyah Beyazlı takımın formasını giyebileceği düşünülüyor.