Kara Kartal'da hem oynattığı futbol ile hem de üst üste kazandırdığı iki şampiyonluk ile büyük başarı kazanan Şenol Güneş’in biten anlaşmasındaki opsiyonu kullanılarak uzatılmıştı. Her durumda “Teknik direktörümüz ile hiçbir konuda sorun yaşamıyoruz” açıklaması yapan Başkan Fikret Orman’ın, deneyimli teknik hocayla gerçekleştirilen görüşmelerdeki süreçten ötürü bir kırgınlık yaşadığı bilgisine ulaşıldı.

Konu ile ilgili edinilen bilgiye göre deneyimli teknik Hoca Şenol Güneş, Siyah Beyazlı yönetim ile yeni sözleşmenin detaylarını konuşmak için yapılan görüşmeye bizzat kendisi katılmak yerine menajeri Deniz Türker’i bu görüşmeye gönderdi. 

3 MİLYON EURO TALEP ETTİ

Siyah Beyazlı takımda iki senedir yıllık 1.5 milyon Euro ücrete görev alan deneyimli teknik hoca, yeni sözleşme yapılırken bu görüşmede  3 milyon Euro talep etti. Taraflar 2.5 milyon Euro el sıkıştılar. Ama, Şenol Güneş’in görüşmeye menajerini yollamasından dolayı Başkan Fikret Orman'ın çok üzgün olduğu öğrenildi.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım Adil Rami transferi için girişimlere başladı. Beşiktaş stopere transfer yapmak için İSpanyol ekibi Sevilla'da top oynayan Adil Rami'yi almak istiyor.