Siyah Beyazlı takımda yeni sezon öncesi transfer çalışmaları son hızıyla sürüyor. Kara Kartal'ın futbol komitesi bir yandan transferi ile ilgili çalışma yaparken bir yanda da kadro içinde düşünülmeyen oyuncuların listesini çıkarıyor.  

NTV Spor'da ekranlarında gerçekleştirilen habere göre Beşiktaş, Rhodolfodan sonra Veli Kavlak, Ömer Şişmanoğlu, Ersan Gülüm ve Demba Ba  gibi futbolcular ile de yolları ayırmayı düşünüyor. 

GİDECEK OYUNCULAR BELLİ OLDU

Geçen sezon yalnızca 5 karşılaşmada forma giyen Aras'ın kiralanması tekrardan gündeme geldi. Omzundaki sakatlığını bir türlü iyileşmeyen Veli Kavlak için ise gelen teklifler değerlendirmeye alınacak. 

Sözleşmeleri biten Ömer Şişmanoğlu, Ersan Gülüm ve Demba Ba ile yeni sözleşmeye imza atılmayacak.

Geçen sezon Boyko, Milosevic, Franco ve Mustafa Pektemek gibi isimler başka takımlarda kiralık olarak forma giymişti. Bu oyuncular kamp döneminde istenilen performası gösteremezse bu oyuncuların kiralanması tekrardan gündeme gelecek. 

Diğer yandan Kara Kartal Fenerbahçe'de geçen sezonb kiralık olarak top oynayan Lens için devreye girecek. Hollandalı futbolcunun kulübü ile anlaşılırsa bu transfer gerçekleşecek.