Siyah Beyazlı takım geçen sezon Portekiz takımı Porto’dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Vincent Aboubakar’ı yeni sezonda tekrar kiralamak istiyor. Ancak oyuncunun kulübü Porto ile bir türlü anlaşamayan Kara Kartal Aboubakar'ın yerine alternatif isimlere yönelmek zorunda kaldı. 

KARTAL İSTEDİĞİ GOLCÜYÜ ARJANTİNDE BULDU

Siyah Beyazlı takım birçok forvet oyuncusunu gündemine aldı. Ancak en son temas kurduğu futbolcu, Dario Benedetto'da karar kıldı. Arjantin'de şampiyon olan Boca Juniors takımında oynayan  Benedetto transferi konusunda Beşiktaş'ın oyuncu izleme komitesinin olumlu cevap verdiği bu olay üzerine de Siyah Beyazlıların harekete geçtiği gelen bilgiler arasında yer alıyor. 

ŞENOL HOCA OLUMLU RAPOR VERDİ

Teknik direktör Şenol Güneş'in de olumlu rapor verdiği Benedetto geçen sezon Boca Juniors forması ile 25 karşılaşmada 23 gol atma başarısı gösterdi. Kara Kartal bu oyucunun transferini bitirmek için düğmeye bastı. 

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Geçen dönem Fenerbahçe'de top oynayan Jeremain Lens için Beşiktaş'ın devreye girdiği bilgisi verildi. Bu transferin ilerki günlerde netliğe kavuşması bekleniyor.