Bu sezon Spor Toto Süper Lig’de şampiyon olan Kara Kartal bir yandan bu sevinci yaşıyor diğer yandan da önümüzdeki sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Siyah Beyazlı ekip ilk olarak teknik direktör Şenol Güneş’in sözleşmesini bir yıl daha uzattı.

OĞUZHAN ÖZYAKUP’UN DURUMU BELLİ OLDU

Siyah Beyazlı takımda en çok tartışılan oyunculardan biri de Oğuzhan Özyakup’un durumu. Kartal genç oyuncu ile el sıkışıp sonunda anlaşmaya vardı. 2018 senesinde sözleşmesi bitecek olan Oğuzhan Özyakup ile Siyah Beyazlı takım 5 senelik bir anlaşma imzaladı.

ÜCRETİNE ZAM YAPILDI

Oğuzhan Özyakup ile yapılan sözleşmeye göre 24 yaşındaki genç oyuncunun ücretinde artış meydana geldi. Oğuzhan şuanda senelik 1 milyon 450 bin kazanırken bu imza ile beraber 550 bin Euro daha fazla alarak ücretini 2 Milyon Euro’ya çıkardı. Ayrıca oyuncu alacağı bonuslar ile kazancını 2.5 Milyon Euro’ya kadar çıkaracak. (10 Milyon)

Siyah Beyazlı takımın Oğuzhan Özyakup’u önümüzdeki günlerde resmi olarak açıklaması ve diğer transfer politikalarına devam etmesi bekleniyor.

Öte yandan Süper Lig'de şampiyonluğu ilan eden Beşiktaş, bugün kendi evinde Osmanlıspor'u konuk edecek. Karşılaşma saat 17.00'de oynanacak.