Bu sezon Süper Toto Süper Lig’de şampiyon olan Beşiktaş transfer çalışmaları için düğmeye bastı. Beşiktaş yeni sezonda öncelikle hucüm ve stoper hattına takviye yapmayı planlıyor.

STOPER BÖLGESİNE TAKVİYE YAPILACAK

Siyah Beyazlı takım Mangala ve Vida isimleri ile görüşürken aynı zamanda Kasımpaşa’da oynayan Titi ismini de gündeme aldı. Kara Kartal’ın önümüzdeki dönem stoper bölgesine mutlaka bir transfer yapması bekleniyor.

LYON MARCELO’NUN PEŞİNE DÜŞTÜ

Beşiktaş bu sezon başarılı bir performans gösteren Marcelo’ya Fransız ekibi Lyon’dan resmi teklif geldi. Siyah Beyazlı takımın Başkanı Fikret Orman bu yüzden dolayı defans bölgesinde transfer çalışmalarına başladı.

KARTAL MANGALA İÇİN DEVREYE GİRDİ

Lyon ilk etapta Marcelo için 5 Milyon Euro teklif edince Siyah Beyazlılar Fransız ekibine bu teklif üzerine kapıyı gösterdi. İlerleyen günlerde Lyon’un tekrar Beşiktaş’ın kapısını çalacağı öğrenildi. Beşiktaş bu transferin olma ihtimali üzerine İngiliz ekibi Manchester City’de top oynayan Mangala ismini gündemine alarak bu transfer için çalışmalara başladı.

Öte yandan Süper Lig'de şampiyon olan Beşiktaş bugün kendi evinde Osmanlıspor'u ağarlayacak. Karşılaşama saaat 17.00 başlayacak.