Sarı Lacivertli takım, Aykut Kocaman yönetiminde yeni sezon çalışmalarına son hızda devam ediyor. İdmanlarda en çok dikkat çeken isim fazla kiloları ile Fernandao ismi oldu. 

Spor Toto Süper Lig'in ikinci devresinde kolu kırılan ve sezonu erkenden sonlandıran tedavi için ülkesi Brezilya'ya giden golcü oyuncu burada çok fazla kilo aldı.

FERNANDAO 103 KİLO'YA ÇIKTI

Gerçekleştirilen ölçümlerde Sarı Lacivertli oyuncunun Fernandao'nun 103 kilo çıktığı belirtildi. Brezilyalı oyuncu Fernandao'ya sezon başına kadar en az 10 kilo vermesi gerektiği söylendi.

GEÇEN SENEDE AYNI OLAY MEYDANA GELMİŞTİ

Fernandao geçen sezon da takıma döndüğünde 102 kilo olarak kampa katılmış ve taraftarın büyük eleştirisine mağruz kalmıştı.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım transfer çalışmalarına devam ediyor. Fenerbahçe transferde Valbuena, Mehmet Ekici ve Nabil Dirar gibi isimleri renklerine bağladı. Sarı Lacivertli takımın bir diğer hedefi ise forvet transferi. Kanarya geçen dönem Siyah Beyazlı takımda oynayan Aboubakar'ı renklerine katmak istiyor. Bu transfer için yoğun mesai içine giren Sarı Lacivertli yönetim oyuncunun kulübü Porto ile görüşmeye hazırlanıyor.