PSG forması giyen Marco Verratti'nin menajeri Donato Di Campli, futbolcusunun Juventus'a gitmek istediğini açıkladı.


24 yaşındaki orta saha oyuncusunun PSG ile 2021 yılına kadar sözleşmesi var fakat son zamanlarda ismi birçok Avrupa kulübüyle çıkmaya başlandı. Barcelona, Real Madrid ve Juventus gibi devler, İtalyan oyuncuyu kadrolarına almak için büyük bir çalışma başlattı.

GÖNLÜ JUVENTUS'TA


Transfer sezonunun başlamasıyla tamamen ateşlenen dedikodulardan sonra Tuttosport'a açıklamalar yapan Di Campli, "Juventus'un Verratti'yi kadrosuna katmak için özel bir teklif sunmalarını bekliyorum. Elbette tek önceliğimiz para değil. Sportif anlamda başarı amaçlayan bir kulübe imza atmak istiyoruz ve PSG son dört yılda bu beklentimizi tam manasıyla karşılayamadı." diyerek ayrılık mesajları verdi.


Verratti'nin Juventus forması giymekten grur duyacağını dile getiren Di Campli, "Şu an için en güçlü ihtimal Juventus çünkü büyük oyuncular büyük kulüplerde oynamak ister" sözleriyle transfere yeşil ışık yaktı.

Verratti'de gelecek bir teklifi hemen değerlendirecek. Juventus'a gitmeyi çok istediğini yakın çevresine açıklayan yıldız oyuncu gelecek tekliflere açık kapı bıraktı.