2018 Dünya kupası tüm heyecanı ile sürüyor. Takımlar birbiri ile kıyasıya çekişiyor. Dünya Kupası'na damgasını vuran oyunculardan biri ise İzlanda Milli Takımı futbolcusu Rurik Gislason. Yakışıklılığı ile de öne çıkan Gislason, kim olduğu ve fotoğrafları merak ediliyor. Peki Rurik Gislason kimdir? Kaç yaşında? İzlanda Milli Takım futbolcusunun fotoğrafları! Ayrıntılar haberimizde...

Rurik Gislason kimdir? Dünya Kupası herkes tarafından büyük bir merak ile izleniyor. İzlanda Milli Takımı futbolcusu Rurik Gislason yakışıklılığı ile öne çıkıyor. Karşılaşmaların haricinde futbolcunun yaşamı ve Instagram hesabı herkes tarafından ilgi ile inceleniyor. Peki İzlanda'nın yakışıklı futbolcusu kimdir? Rurik Gislason kaç yaşında? İzlanda Milli Takım futbolcusunun fotoğrafları! Merak edilen soruların yanıtları ayrıntıları ile haberimizde...

RURİK GİSLASON KİMDİR?

Rurik Gislason 25 Şubat 1988 doğumlu, İzlandalı bir futbolcudur.

Rúrik futbol yaşamına gençliğinde HK Kópavogur ile giriş yaptı. Belçika'nın o dönemki şampiyonu olan RSC Anderlecht'teki gençliğin sonrasında HK Kópavogur ile üst seviye yönetmenliğini yaptı.

2005 senesinin Ağustos ayının bitiminde, Rúrik Charlton Athletic takımına imza attı, fakat Charlton'un ilk takımı için bir görünüm alamadı.

Mayıs 2018'de, İzlanda’daki 2018 Dünya Kupası için 23’ün adam mangası seçildi.

2018 Dünya Kupası'na İzlanda Milli Takımı'nın yıldız oyuncusu Rurik Gislason, yakışıklılığı ile turnuvada öne çıkan isimler arasında. Gislason'ın takipçi sayısı 1 günde 250 bin yükseldi!

İzlanda Milli Takımı'nın yıldız oyuncusu Rurik Gislason, Dünya Kupası'nda Arjantin'e karşı yaptıkları karşılaşmanın sonrasında büyük bir fan kitlesine erişti.

Genç kızların kalbini feth etmesine ve Instagram'da bir günde 250 bin takipçi elde etmesine yetti.

İzlanda Milli Takım oyuncusu Rurik Gislason'un Instagram hesabı: rurikgislason

Son Dakika Spor  Haberleri için aşağı kaydırın.