Beşiktaş’ın en önemli oyuncularından biri olan Oğuzhan Özyakup konusunda bomba gelişmeler yaşanmaya devam ediliyor. Siyah Beyazlı takımın son iki senedir kazanmış olduğu şampiyonluk başarısında oynamış olduğu futbol ile büyük pay sahibi olan Oğuzhan Özyakup için Roma takımı devreye girdi. İtalyan devi Roma bu transferin gerçekleşmesi için ısrarcı davrandığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

ROMA 9 MİLYON EURO’YU GÖZDEN ÇIKARDI

Siyah Beyazlı takımın kısa bir zaman önce sözleşmesini 5 sene uzattığı ancak henüz resmi açıklamayı gerçekleştirmediği yıldız futbolcu için İtalyan devi Roma’nın 9 milyon Euro’yu vermeye hazır olduğu belirtildi.
Roma önümüzdeki Luiciano Spaletti ile yolları ayırmış ve onun yerine Eusebio Di Francesco ile yola devam etme kararı almıştı. İtalyan devi Roma, Oğuzhan Özyakup ile ilgili resmi kararı henüz Beşiktaş’a bildirmediği belirtildi.

KARTAL 12 MİLYON EURO İSTEDİ

İtalyan ekibi, Roma Beşiktaş’ın menajerleri üzerinden Oğuzhan Özyakup için temasa geçti. Bu konuda elde edilen bilgiye göre Kara Kartal genç oyuncu için Roma’dan 12 Milyon Euro istedi.

Eğer İtalyan takımı bu teklifi Siyah Beyazlı takıma verirse oyuncu Roma kulübüne satılacak.