23 Şubat 2019
  • Istanbul
  • Ankara
  • Izmir 11°
İmsak 06:17
Güneş 07:41
Öğle 13:23
İkindi 16:23
Akşam 18:54
Yatsı 20:13
BIST103.186
Dolar5,3242
Euro6,0392
Altın227,54

İşte Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. Tur Programı!

Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. tur karşılaşmalarının programı açıklandı.

İşte Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. Tur Programı!

Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabakalarının programı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, Ziraat Türkiye Kupası’nda tek maç eliminasyon sistemine göre yapılacak 2. tur mücadelelerinin programının belirlendiği ifade edildi.

İşte kupada 2. tur maçlarının programı:

11 Eylül Salı

13.00 Ofspor-1461 Trabzon (İsmet Gürbüz Civelek)

14.30 Pazarspor-Bayburt İl Özel İdare (Hopa İlçe)

14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Dersim 62 (GAP)

15.00 Iğdır Esspor-Bitlis Özgüzelderespor (Karaağaç)

15.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-Kızılcabölükspor (Bucak)

15.00 Payasspor-Kozan Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.00 Ankara Adliyespor-Bozüyük Vitraspor (Ostim)

12 Eylül Çarşamba

13.00 Artvin Hopaspor-Anagold 24 Erzincanspor (Hopa İlçe)

14.30 Batman Petrolspor-Yüksekova Belediyespor (16 Mayıs)

14.30 Siirt İl Özel İdaresi-Cizrespor (Siirt Atatürk-Seyircisiz)

14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Sarıkamış Gençlerbirliği (Van Atatürk)

14.30 Hekimoğlu Trabzon-Yomraspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Diyarbekirspor-Elaziz Belediyespor (Seyrantepe)

15.00 Kırşehir Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Kırşehir Ahi)

15.00 Kemerspor 2003-Muğlaspor (Doktor Fehmi Öncel)

15.00 Altındağ Belediyespor-Kütahyaspor (Aktepe)

15.00 Kilis Belediyespor-Osmaniyespor (7 Aralık-Seyircisiz)

15.00 Erzin Belediyespor-Adıyaman 1954 (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.00 Karaman Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Kemal Kaynaş)

15.00 Erbaaspor-Fatsa Belediyespor (Erbaa İlçe)

15.00 Serik Belediyespor-Kale Belediyespor (Serik İsmail Ogan)

15.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Gebzespor (Beyçayırı)

15.30 Sinopspor-Yeni Orduspor (80. Yıl)

15.30 Körfezspor-Düzcespor (Alparslan Türkeş)

15.30 Bergama Belediyespor-Bucaspor (14 Eylül)

15.30 Halide Edip Adıvar-Çengelköy (Stadı açıklanmadı)

15.30 Maltepespor-Sultanbeyli Belediyespor (Hasan Polat)

15.30 Büyükçekmece Tepecik-Gaziosmanpaşa (Şenol Güneş)

15.30 Şile Yıldızspor-Karacabey Belediyespor (Stadı açıklanmadı)

15.30 Esenler Erokspor-Ergene Velimeşe (Çetin Emeç)

15.30 Silivrispor-Alibeyköy (Silivri)

19.00 Tire 1922-Turgutluspor (Tire Tayfur Çiçek)

19.00 Kocaelispor-Gölcükspor (Kocaeli)

13 Eylül Perşembe

13.00 Yeni Amasyaspor-Çorum Belediyespor (12 Haziran)

15.00 Bartınspor-Çayırovaspor (Atatürk)

15.00 Nazilli Belediyespor-Karşıyaka (Nazilli İlçe)

15.30 Bağcılarspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Stat açıklanmadı)

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer Spor Haberleri