Önümüzdeki sezon Mesut Bakkal ile yollarını ayırma kararı alan Kayseri yönetimi, yeni teknik adam arayışlarını devam ettiriyor. Sarı-Kırmızılı ekibin, son olarak Ertuğrul Sağlam ile görüştüğü ve prensipte anlaşmaya vardığı ortaya çıktı. Kayseri’de daha önce önemli başarılara adını yazdıran 48 yaşındaki Sağlam’ın da eski kulübüne gitmeye sıcak baktığı bildirildi.

Daha önce de ismi Malatyaspor ile anılan, ancak Malatya'lı yöneticilerin Ertuğrul Sağlam hakkında çıkan FETÖ'cü iddilarını göz önünde bulundurarak bu anlaşmadan vazgetiği öğrenilmişti. Ertuğrul Sağlam ise bu haberleri sert bir dille yalanlamış ve kendisinin Malatyaspor ile görüşmediğini ve böyle bir anlaşma yapmadığını dile getirmişti.

HAMZA HAMZAOĞLU: OSMANLI'DA DEVAM

Osmanlıspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, hakkında çıkan ayrılık ifadeleri ile alakalı, “Ben Osmanlı ile yola devam ediyorum. Burada uzun dönemli hedeflerim bulunuyor. ismimin Malatya ile anılması gurur verir. Fakat onlara teşekkür ederim ve Osmanlı’da kalacağımı bir kez daha ifade etmek isterim” diye konuştu.

Malatyaspor'un da bu arada teknik direktör arayışları devam ediyor. Edinilen bilgilere göre sarı-kırmızılı ekip rotayı yabancı hocalara çevirdi.