Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın Sturm Graz maçı sonrası yaptığı, "1-2 oyuncu alacağız, mutlaka merkez forvete bir takviye daha olacak, stoperde de açığımız var" açıklamasının ardından Başkan Aziz Yıldırım önceki akşam Antalya'da katıldığı organizasyonda transferin sayısını 4 olarak açıkladı.

HATEM BEN ARFA

Fransız yıldız ve menajeri Fenerbahçe'ye prensipte 'Evet' dedi. Ancak 30 yaşındaki forvet PSG'den alacağı olan 7 milyon Euro'yu bırakmak istemiyor.

GUSTAVO GOMEZ

Simon Kjaer'in 12.5 milyon Euro'ya Sevilla'ya satılmasının ardından ismi ağırlık kazandı.

LUCAS PEREZ

Arsenal kulübüyle transfer için mutabakata varıldı. Kiralık mı ya da bonservisiyle mi geleceği konusu ise hala masada. Fenerbahçe 1988 doğumlu İspanyol golcüyü kiralık olarak renklerine katmak istiyor. Arsenal 20 milyon Euro olarak belirlediği bonservisi 14.7 milyona kadar düşürdü ancak bu rakam F.Bahçe için halen yüksek. Perez'de sorun çıkması halinde, Fiorentina'nın Senegalli yıldızı Khouma Babacar da alternatif olarak elde tutuluyor.

VE MOUSSA SOW

Senegalli golcü, uzun süre formasını giydiği ve geçen sezon kiralık olarak geldiği Fenerbahçe'ye dönmek için her türlü fedakarlığa hazır.

100 MİLYON EURO PARAMIZ VAR

Başkan Aziz Yıldırım, 3-4 yıldızın ardından gerek görülmesi halinde yine takviye yapacaklarının da altını çizerken "Paramız var" vurgusu yaptı. Yıldırım, "100 milyon Euro'ya yakın bankada kullanacağımız para var. Diğer kulüpler bol keseden harcıyor. UEFA ile anlaşmaları kendimiz yaptık. ' diye konuştu. Yıldırım, gelecek Cuma for reklamını açıklayacaklarını da sözlerine ekledi.