İspanyol basını yeni sezon evvelinde transfer çalışmalarına devam eden Fenerbahçe'nin sürpriz bir transfere imza attığını açıkladı.

SATIN ALMA OPSİYONLU KİRALANDI

İspanya devlerinden Valencia ile olan yakın temas içerisinde olduğu bilinen Superdeporte, Fenerbahçe' nin Şilili futbolcu Fabián Orellana ile kiralık olarak anlaşmaya vardığını açıkladı. Sözleşmede satın alma bedeli de belli. 

TEKNİK DİREKTÖRÜ ONAYLADI

Yapılan haber doğrultusunda Valencia' nın Celva Vigo' dan 3 milyon Euro bonservis bedeli ile kadrosuna kattığı 31 yaşında olan oyuncunun, teknik direktör Marcelino Garcia Toral' in de onayı ile Valencia' dan gideceği ve Fenerbahçe ile mukaveleye imza atacağıifade edildi.

Fenerbahçe'nin oyuncuları da vitrinde...

MARTİN İÇİN ADA EKİBİ DEVREDE

Öte yandan Süper Lig'te Göztepe' ye attığı gol ile sezona iyi bir giriş yapan Slovak yıldız Martin Skrtel' e İngilter Premier Lig ekibi talip oldu.

İNGİLTERE'DEN TEKLİF GELDİ...

Savunmaya transfer yapmayı planlayan West Bromwich' in menajeri Tony Pulis' in transfer listesinde Martin Skrtel' in olduğu iddia edildi. Diğer aday Ben Gibson adına Middlesbrough' nun yapılan iki teklifi de kabul etmediği ifade edilirken, tecrübeli defans oyuncusu Martin Skrtel' in 4- 5 milyon euro olan maliyeti sebebi ile bir adım öne çıktığı gelen bilgiler arasında.