A Milli Takımın genç yıldızı Emre Mor’un ismi Türkiye’den Fenerbahçe ve Beşiktaş ile anılmıştı. Sarı Lacivertli takımın yöneticisi oyuncunun menajeri ile görüşse de konu ile ilgili kesin bir sonuç çıkmamıştı.

EMRE MOR KİRALANACAK

Alman takımı Borussia Dortmund 19 yaşındaki genç futbolcuyu önümüzdeki dönem kiralamayı düşünüyor. Borussia Dortmund, Emre Mor’un deneyim kazanması ve belli bir tecrübe kazanmasından sonra takıma girmesi için bu yolu seçtiği düşünülüyor.

KLOOP DEVREYE GİRDİ

The Sun gazetesinin gerçekleştirmiş olduğu haberde, genç oyuncu Emre Mor'u Danimarka'da forma giyerken de takip edildiği söylerken, Klopp'un genç oyuncuyu kiralamak istediği belirtildi.

Genç oyuncuları ortaya çıkarması ile bilinen Klopp, 12 yaşındaki bir çocuğu Liverpool takımına kazandırmak için yaptığı girişimlerden dolayı 100 bin pound ceza yemişti.

Diğer yandan Sarı Lacivertli kulüp Emre Mor'u eğer kiralayamazsa yerine alabileceği oyuncuları şimdiden düşünmeye başladı. Sarı Lacivertli takım deneyim oyuncu Valbuena ile anlaşma sağladı. Orta saha bölgesini tecrübeli oyuncu ile güçlendiren Sarı Lacivertli takım Fransız oyuncunun imza için İstanbul'a gelmesini bekliyor.