Milan'ın 18 yaşındaki kalecisi Gianluigi Donnarumma, 4 senelik yeni bir mukavelenin altına imza attıktan sonra taraftara seslendi. Donnarumma, Milan' dan ayrılmayı hiçbir zaman istemediğini ifade etti.

Transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden biri de, Milan' ın 18 yaşındaki kalecisi Gianluigi Donnarumma oldu. 
Geçtiğimiz sezon gösterdiği performans ile büyük övgü toplayan Donnarumma, kulüpten ayrılmak istediğini ifae edince adeta yer yerinden oynadı. Milan taraftarı hem Donnarumma hem de menajeri Mino Raiola' ya büyük tepki gösterdi.

4 SENELİK İMZA ATTI

Hatta bir maçta Donnarumma’ nın koruduğu kaleye sahte para atıldı. Daha önce Süper Lig'de de buna benzer bir durum yaşanmıştı. Fenerbahçe'den ayrılan Gökhan Gönül'e derbi maçında Fenerbahçeli taraftarlar tarafından sahte dolarlar atılmıştı. Genç kaleci tüm bu tartışmaların arasında kulübü ile 4 senelik yeni bir mukaveleye  imza attı. 
Resmi imzanın atılmasından sonra taraftara seslenen Donnarumma hiçbir zaman Milan'dan ayrılmayı düşünmediğini öne sürdü. Milan formasını büyük bir gururla taşıdığını ifade eden Donnarumma; "Sözleşme görüşmelerinin sancılı geçtiğini biliyorum. Ancak hiçbir zaman formama ve taraftarıma ihanet etmedim." dedi