Siyah Beyazlı takım dünya kulübü olmak için çalışmalarını devam ettiriyor. Dünya kulübü olma faaliyetlerini eyleme dökmek isteyen Kara Kartal, 10 senelik bir kalkınma programı hazırladı. Hazırlanan bu programın temel amacı kulübü kuvvetli bir mali yapıya kavuşturmak, sportif ve ekonomik yönden de kulübü dünya liginde oynatabilmek. Akşam gazetesine konuşan Siyah Beyazlı yönetici Berk Hacıgüzeller, Siyah Beyazlı takımın gelecek planlarında İlhan Mansız’ın da olduğunu söyledi.

İLHAN MANSIZ OLAYI İLERDE NETLİĞE KAVUŞACAK

Siyah Beyazlı takımın mali yapısı ile ilgili açıklama gerçekleştiren Hacıgüzeller “İlhan Mansız’ı Çin’e götürebiliriz'' dedi.

Şimdilik böyle bir düşüncelerin olmadığını belirten yönetici, ilerde böyle bir düşüncelerinin olduğunu söylediler.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım transfer çalışmalarına hızla başladı. Siyah Beyazlı takım bu sene ezeli rakibi Fenerbahçe'de kiralık olarak oynayan Hollandalı futbolcu Jeremain Lens'i renklerine katmak için transfer çalışmalarına başladı.

Siyah Beyazlı takımın transfer komitesi yakın bir zamanda İngiltere'ye giderek oyuncunun kulübü Sunderland ile görüşmeyi planlıyor. Eğer istenilen rakamlarda anlaşılırsa bu transferin bitirilmesi bekleniyor.