İki Hakem Coronavirüse Yakalandı! Zekeriya Alp Açıkladı!

MHK liglerin başladığı zaman hakemlerin mücadelelere hazır olması için e-eğitim platformu kurdu ve Başkan Zekeriya Alp iki hakemin coronavirüse yakalandığını açıkladı.

İki Hakem Coronavirüse Yakalandı! Zekeriya Alp Açıkladı!

İki Hakem Coronavirüse Yakalandı! Zekeriya Alp Açıkladı!

Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Zekeriya Alp, birbirinden flaş açıklamlar yaptı. Alp, liglerin faliye geçeceği tarihten karantina günlerine kadar çoğu konuda ciddi açıklamalarda bulunurken, iki hakemin coronavirüse yakalandığını söyledi.

İşte Zekeriya Alp'in açıklaması:

İKİ HAKEMİN CORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF

"MHK olarak on gün önce Türkiye’deki tüm hakemlere (8 bini aşkın) mesaj yolladık. Kurulumuzun bölge sorumluları, İl hakem kurulları ve bölgesel hakem kurulları üzerinden hakemlerimizin hepsi ile irtibata geçtik. Zincirleme bir iletişim kurduk, çok güzel geri dönüşler aldık. Korona virüs ile ilgili sıkıntısı olup olmadıklarını sorduk. Çok şükür sadece iki hakemimizin pozitif sonuçları dışında endişe edeceğimiz bir olayımız yok. Biri İzmir, diğeri Zonguldak’ta. Kendileriyle telefonda da konuştum, durumlarının iyiye gittiğini öğrendim. Hakemlere talimatımız var, virüsle ilgili herhangi bir gelişme yaşayan olursa, bağlı bulundukları kurallardaki yöneticilerini bilgilendirecek ve bize ulaşacak. Böyle bir süreçte onların yanında olduklarımızı bilmeleri gerek. Görevimiz yalnız olmadıklarını hissettirmemiz."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR