Sarı Kırmızılı takımda teknik adamlık görevine geldikten sonra “Galatasaray takımı benim değildir” açıklaması yapan Igor Tudor'un önümüzdeki sezon hedefi yapacağı yeni transferler ile Süper Lig’de şampiyon olmak.

4 TRANSFER İSTENİYOR

Galatasaraylı oyuncular tatil yaparken Florya'dan ayrılmayan Igor Tudor, sabah 09.00'da gelmiş olduğu tesislerden akşam geç saatlerde ayrılıyor.19 Haziran tarihinde start verilecek olan kampa kadar en az 4 transfer yapılmasını yönetimden isteyen Hırvat teknik adam, önümüzdeki sezon için mücadeleci bir takım oluşturmayı istiyor. Sarı Kırmızılı takımdan Bruma ve Podolski gibi oyuncuların ayrılmasından sonra teknik direktör Igor Tudor'un oyun taktiğinde büyük bir değişiklik ortaya koyması bekleniyor.

CENK ERGÜN İLE TRANSFER KONUSU KONUŞULDU

Sarı Kırmızılı takımın Futbol Direktörü olan Cenk Ergün ile sık sık transfer konusunu konuşan Hırvat teknik adam Igor Tudor, transfer edilmesi gereken isimleri sportif direktöre bildirdi.

TUDOR’DAN FUTBOLCULARA MESAJ

Sarı Kırmızılı takımda kamp başlamadan önce 2-3 gün ailesini görmeye gidecek olan Hırvat teknik adam kiralıktan bu sene takıma dönecek oyunculara hazır olun mesajı verdi. Diğer yandan Sarı Kırmızılı takımın altyapısında yer alan genç isimlerde kampa katılım sağlayacak.