Bu sezon Spor Toto Süper Lig’i 4.sırada tamamlayan Sarı Kırmızılı takım istediği başarıyı elde edemedi. Önümüzdeki sezon iddialı bir kadro ile Süper Lig’e giriş yapmak isteyen Galatasaray, ilk etapta takım içinde geniş revizyona gidecek. Sarı Kırmızılıların Hırvat Teknik adamı Igor Tudor bu sezon kiralıktan dönen oyuncular arasında seçimini yaptı.

TUDOR’UN İSTEMEDİĞİ İSİMLER

Sarı Kırmızılı takımın Hırvat teknik adamı Igor Tudor, Real Betis’ten dönen Ryan Donk ve Eskişehir’den dönecek olan Tarık Çamdalı kadroya almayacak.

TUDOR EMRAH’I TAKIMDA GÖRMEK İSTİYOR

Bu sezon Fortuna Sittard takımında kiralık olarak oynayan Emrah Başsan’ı Tudor takımda görmek istiyor. Hırvat teknik adamın genç oyuncuyu kampa alacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Aslan forvet transferi için Bafétimbi Gomis ile anlaştı. Sarı Kırmızılı takım bu transferi kısa bir zamanda İstanbul'a getirmeyi planlıyor.

Ayrıca Sarı Kırmızılı takım Belhanda ile de anlaşmaya vardı. Fas Milli Takım oyuncusu ile anlaşan Aslan bu transferi de kısa bir zamanda bitirmesi bekleniyor.