Siyah Beyazlı takımın teknik direktörü Şenol Güneş’in yarımcısı olan Tamer Tuna Spor Toto Süper Lig’in yeni ekibi Göztepe ile anlaştı. Tamer Tuna’da boşalan yardımcı antrenörlük koltuğuna İbrahim Toraman getirilemeye çalışılıyor.

ŞENOL GÜNEŞ’İN YARDIMCISI YAKINDA BELLİ OLACAK

Siyah Beyazlı takımın eski futbolcusu olan İbrahim Toraman’dan Beşiktaş hem idari hem de teknik anlamda yararlanmak istiyor. Kartal ayrıca İbrahim Toraman dışında başka oyuncuları da gündemine aldı. Kara Kartal’da bir zamanlar top koşturmuş Guti ismi de Şenol Güneş’in yardımcısı olarak düşünülen bir diğer isim. Bu konu hakkında son kararı başarılı teknik adam Şenol Güneş verecek.

Öte yandan Kara Kartal transfer çalışmalarına son hızla devam ediyor. Siyah Beyazlı takımda oynayan Marcelo’ya Fransız ekibi Lyon teklifte bulundu. Eğer istenilen rakamlarda anlaşılırsa Marcelo, Fransız kulübüne transfer olacak. Bu gelişmeler sonucu stoper transferine yönelen Kartal Sevilla’da top oynayan Adil Rami ismini gündemine aldı.

Sevilla yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, Beşiktaş ve Marsilya gibi takımların 31 yaşındaki Fransız oyuncu Adil Rami'yi istediği belirtildi.