Hulk İtiraf Etti: 'Türkiye'den Teklif Aldım'

Galatasaray’ın transfer gündeminde yer aldığı öne sürülen yıldızlardan Brezilyalı futbolcu Hulk verdiği demeçte, Türkiye’den teklif geldiğini doğruladı.

Hulk İtiraf Etti: 'Türkiye'den Teklif Aldım'

Hulk: 'Türkiye'den Teklif Aldım'

Çin’in Shanghai SIPG kulübünde görev yapan 34 yaşındaki Brezilyalı futbolcu Hulk, Brezilya’nın Lance gazetesine verdiği demeçte, 'Türkiye, Portekiz, İngiltere, İspanya, İtalya, Almanya’nın dışında Çin’den de bir teklif aldım' ifadelerini kullandı.

ÇİN'DE DEVAM ETMETECEĞİM

Hulk bu itirafına ek olarak Brezilya’ya gidip gitmeyeceğini henüz bilmediğini belirtti. 2021 senesinde Çin’de devam etmeyeceğini vurgulayan Brezilyalı yıldız futbolcu, Palmeiras’tan aldığı teklifle alakalı, 'Brezilya’ya dönüp dönmeyeceğimi bilmiyorum. Öyle ya da böyle ama eğer ülkeme dönersem en üst seviyede oynamaya odaklanıyorum' şeklinde konuştu.

Gerçek ismi Givanildo Vieira de Souza’ olan Hulk, 25 Temmuz 1986 doğumlu. Lakabını çizgi roman karakteri Hulk’tan alan Brezilyalı futbolcu, Futbol Federasyonu’nun verdiği maaş indirimi kararı sonrasında Çin’den gitme kararı aldı. 31 Aralık’ta SIPG kulübüyle olan kontratı sona erecek olan Hulk’un ismi bir süredir Falcao’nun yerine Galatasaray’la geçiyor.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR