Hollanda ile Fildişi Sahilleri arasında oynanan hazırlık maçından sonra Manchester United'ın Hollandalı hırçın futbolcusu Memphis Depay'ın bu sefer Arijen Robben ile tartıştığı iddia edildi.

Hollanda basında yer alan habere göre, önceden Robin van Persie ile tartışan Manchester'ın hollandalı hırçın futbolcusu Memphis Depay' ın  bu defa Robben ile hazırlık maçı sonrası soyunma odasında tartışma yaşadığı ortaya çıktı. Bunun Memphis Depay' ın ilk vukuatı olmadığı takımındaki tecrübeli isimler ile sürekli çatışma halinde olduğu kaydedildi.

ROBİN VANPERSİE İLE OLAN TARTIŞMASI

Hatırlanacağı üzere hırçın oğlan Memphis Depay Fenrbahçe'nin yıldız futbolcusu olan Robin van Persie' ye "Büyük yıldızlar Fenerbahçe'de mi oynar?" gibi bir çıkışta bulunmuş daha sonrasında ise tartışma yaşamıştı.

DİCK ADVOCAAT' IN MEMPHIS - ROBBEN TARTIŞMASI HAKKINDAKİ YORUMU

Hollanda milli takımının teknik adamı Dick Advocaat, Memphis Depay - Robben tartışması ile ilgili olarak yöneltilen soruya "Kariyerinde hiç bir başarıya ulaşmamış bir futbolcu, kariyerinde 100 den fazla milli formayı sırtına geçirmiş ve başarılarla dolu bir geçmişe sahip futbolcu ile münakaşa ediyor" açıklamasında bulundu.