Galatasaray' ın eski teknik patronu Hamza Hamzaoğlu eski kulübü ile alakalı özel açıklamalarda bulundu. Sarı kırmızılı ekipten kendisine herhangi bir teklif gelmediğini ifade eden 3 kupalı teknik adam Süper Ligi belli bir müddet dışardan izleyeceğini ifade etti.

İşte Hamza Hamzaoğlu'nun yapmış olduğu açıklamalar…

YENİ BİR TEKLİF GELMEDİ

"Galatasaray' dan bana gelmiş herhangi bir teklif yok, bazı kulüplerden teklif aldım evet ama bir süre ligi dışardan takip edeceğim." açıklamasında bulundu.

SNEIJDER KALMALIYDI

"Yönetimin Sneijder kararına saygı duymaktan başka yapacak bir şey yok. Şahsi fikrim oyuncu takımda kalsaydı daha iyi olurdu çünkü Sneijder gerçekten önemli bir futbolcu. Ben Galatasaray'da çalışırken Sneijder'le ve diğer oyuncularla aram çok iyiydi ve böyle olduğu için büyük başarıların altına imza attık, 3 kupa kaldırdık." diyerek Sneijder konusuna da değindi.

İYİ TRANSFERLER FAKAT...

"Yeni transferlerin iyi olup olmadığını zaman gösterecek. Gomis, Belhanda, Maicon, Mariano kağıt üzerinde iyi futbolcular gibi görünüyor ama bunu test etmemiz için belli bir süre gerekiyor." ifadelerini kullandı

İNŞALLAH GALATASARAY TURU GEÇER

"Ostersunds maçında inşallah farklı bir skorla sahadan galip ayrılır tur atlarız, önemli olan Galatasaray'ın başarısıdır." temennisinde bulunarak sözlerini bitirdi.