Önümüzdeki seneye iyi bir kadro ile girmek isteyen Antalyaspor, transfer çalışmalarına son sürat devam ediyor. Akdeniz ekibi kadrosuna Menez, Maicon gibi isimleri katarak büyük transferlere imza atmıştı. Son olarak transfer listesine, defans bölgesinde başarılı olan ve ligi iyi tanıyan Hakan Kadir Balta’yı aldılar.

HAKAN BALTA TAKIMDAN AYRILACAK

Sarı Kırmızılı takım ile 1 yıllık sözleşmesi bulunan Hakan Balta bu sene kadroda düşünülmüyor. Sarı Kırmızılı takımdan bu sene ayrılmasın kesin gözüyle bakan Hakan Balta kendisine gelen transfer tekliflerini değerlendirmeye alacak. Deneyimli defans oyuncusu Hakan Kadir Balta geçen sezon 22 lig maçında forma terletmişti.

Diğer yandan Galatasaray transfer çalışmalarına hız verdi. Aslan ilk olarak forvet bölgesine yapılacak transferlerini belirledi. Bu anlamda Gomis ve Belhanda ile görüşen Sarı Kırmızılı takım bu transferleri bitirme aşamasına geldi. 

Kısa bir zaman içinde bu transferleri açıklamayı bekleyen Sarı Kırmızılı takım önümüzdeki sene şampiyon olmak için transfer çalışmalarına devam edecek. Ayrıca Igor Tudor'un çok istediği defans oyuncusu Maicon transferinde de sona yaklaşıldı.