'Haberi Görünce Güldüm, Komik Olmasınlar!'

Fenerbahçe'nin tecrübeli orta saha oyuncusu Tolgay Arslan, kendisi hakkında yapılan haberlere güldüğünü söyledi.

'Haberi Görünce Güldüm, Komik Olmasınlar!'

Fenerbahçe'de Tolgay Arslan, alacakları ile ilgili FIFA'ya başvuruda bulunduğuna yönelik basında yer alan haberlere ilişkin Fenerbahçe Televizyonu'na konuştu.

HABERLERİ GÖRÜNCE GÜLDÜM

Tolgay Arslan, "Öncelikle benim böyle bir düşüncem yok. Bu sene zor bir süreçten geçiyoruz. Hem performans olarak hem de bu hastalıktan dolayı. Dediğim gibi böyle bir düşüncem yok. Sabah haberi görünce açıkçası güldüm. Önümüzde daha 6 maç var. İnşallah bu 6 maçı en iyi şekilde geçeriz. Bu sene taraftarımızı mutlu edemedik ama bu 6 haftada alacağımız güzel sonuçlarla çok az da olsa güzel bir iz bırakırız diye düşünüyorum. Elimizden geleni yapağız." dedi.

KOMİK OLMASINLAR

Sosyal medya hesabından da söz konusu haberi yalanladığını belirten Tolgay, "Instagram'da da paylaştım. Ben zaten Türk oyuncu olarak FIFA'ya başvuru yapamıyorum. Benim onlara söyleyeceğim şey bunları iyi araştırsınlar. Yalan haber yapmak istiyorlarsa da içerisinde az doğru olsun, komik olmasın. Ama ben az önce de ifade ettiğim gibi maçlara odaklanmaya çalışıyorum. İnşallah 6 maçtan da güzel sonuçlarla ayrılırız" diyerek sözlerini noktaladı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR