Güreş Federasyonu'ndan 65 Yaş Üzeri Güreşçilere Yardım

Coronavirüs sebebiyle alınan önlemler kapsamında 65 yaş üstü vatandaşlara koyulan sokağa çıkma yasağının sonrasında Türkiye Güreş Federasyonu (TGF), il temsilciliklerine yolladığı yazı ile bir yardım hareketine start verdi.

Güreş Federasyonu'ndan 65 Yaş Üzeri Güreşçilere Yardım

Güreş Federasyonu'ndan 65 Yaş Üzeri Güreşçilere Yardım

Türkiye Güreş Federasyonu'ndan il temsilciliklerine yollanan yazıda, her şehirde bulunan 65 yaş üstü güreşçiler belirlenerek bir iletişim ağı kurulması istendi. TGF'nin il temsilciliklerine gönderdiği yazı şöyle:

"Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle devletimiz çok önemli kararlar almış ve uyarılarda bulunmuştur. Alınan kararlardan biri de 65 yaş üstü vatandaşlarımızın sokağa çıkma yasağıdır. Bu bağlamda 65 yaş üzeri güreşçilerimizin de ihtiyaçlarını giderme konusunda zorluklar yaşamaması için Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, siz il temsilcilerimizden bu güreşçilerimize destek olunması konusunda hassasiyet gösterilmesini istemiştir. İlinizde bulunan 65 yaş üstü güreşçilerimizin tespit edilerek, iletişim halinde olunması ve ihtiyaçlarının sorulması, gerekirse federasyona bu konuda bilgi verilmesi için gerekli çalışmaların yapılmasını önemle rica ederiz."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR