TFF 1.Lig’de sezon bitimine 9 hafta kala Göztepe’nin başına geçen Yılmaz Vural takımı önce Play-Off turuna sonrada Spor Toto süper Lig’e çıkarmayı başarmıştı. Göztepe yönetimi deneyimli teknik adam Yılmaz Vural ile yapılan bir haftalık görüşmelerde anlaşma sağlanamadığını bildirdi.

YILMAZ VURAL’IN YERİNE HOCA ARANIYOR

Yılmaz Vural’ın istediği fiyat ile Göztepe’nin söylemiş olduğu fgiyat arasında çok büyük farkın olduğu öğrenildi. Göztepe’nin Başkanı bu Mehmet Sepil’in bu olaydan sonra arayış içine girdiği kaydedildi.

YILMAZ HOCA KUTLAMALARA KATILMAYACAK

Yılmaz Vural ile Göztepe’nin anlaşamaması üzerine bugün Alaçatı’da düzenlenecek olan 92. Kuruluş yıldönümüne tecrübeli hocanın katılmayacağı bildirildi.

''GÖZTEPE DEFTERİNİ KAPATTIM''

Göztepespor’un Başkanı Mehmet Sepil daha önce yapmış olduğu açıklamada aklımda sadece Yılmaz Vural var demiş ancak son dönemlerde Hamza Hamzaoğlu ve İbrahim Üzülmez ile görüştüğü ortaya çıkmıştı. Yılmaz Vural yakın çevresine Göztepe ile ilgili ''Ben bu takımı Süper Lig’e çıkardım. Ancak çok bekletildim. Benim durumum belli olmadan başka biri ile görüşülmesi hiç doğru değil ben artık bu defteri kapattım'' dediği belirtildi.

Yılmaz Vural Göztepespor ile çıkmış olduğu 12 karşılaşmada 7 galibiyet 4 yenilgi 1 beraberlik almıştı.