Sarı Kırmızılı takım önümüzdeki sezon genç bir kadro kurmak için atağa geçti. Bu yüzden dolayı Galatasaray ile yolu ayrılacak olan Hakan Kadir Balta kendine şimdiden takım bakmaya başladı.

HAKAN BALTA SENEYE BAŞKA TAKIMDA OLACAK

Sarı Kırmızılı takım 34 yaşındaki tecrübeli defans oyuncusu Hakan Balta önümüzdeki sezon Galatasaray ile yollarını ayıracak. Hakan Balta’nın ismi Osmanlıspor ile anılsa da tecrübeli yıldız oyuncuya İzmir ekibi Göztepe’de talip oldu.

Göztepe ekibi Hakan Balta’nın menajeri ile direk temas sağlayıp oyuncu le irtibata geçti. Deneyimli futbolcu Osmanlıspor ile Göztepe arasında bir seçim yapması bekleniyor.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takımda giden oyuncular belli oldu. Lukas Podolski, Bruma gibi yıldız oyuncular takımdan ayrıldı. Sarı Kırmızılı takım Podolski'den boşalan koltuğa Gomis'i getirmek istiyor.

Marsilya'da kiralık olarak top oynayan 31 yaşındaki golcü oyuncu ile Aslan her konuda anlaşmaya vardı. Galatasaray bu oyuncuyu kısa bir zaman içerisinde İstanbul'a getirmesi bekleniyor. Ayrıca Bruma'nın yerine de Fas Milli Takım oyuncusu Belhanda ile görüşülüyor. Önümüzdeki hafta bu transferlerin netlik kazanması bekleniyor.